O nas

Powstaliśmy z pasji do motoryzacji. Wierzymy, że każdy powinien mieć możliwość zakupu wymarzonego auta w atrakcyjnej cenie, na jasnych warunkach – bez oszustw i niedopowiedzeń. Powszechnie wiadomo, że w przypadku zakupu aut europejskich sprzedawcy często stosują nieuczciwe praktyki.

Dlaczego inaczej jest w przypadku aut z USA?

Warto zaznaczyć, że proceder fałszowania przebiegu jest w Stanach Zjednoczonych przestępstwem federalnym. Dlatego masz pewność, że przebieg jest w 100% zgody z prawdą. Kolejną istotną kwestią jest fakt, iż wszystkie zdarzenia dotyczące amerykańskich samochodów odnotowywane są w narodowej bazie danych, do której mamy dostęp przez odpowiednie serwisy.

Oczywiście w Sieci znajdziemy wiele artykułów, które będą ostrzegać nas przed „pułapkami”, które czyhają na nas przy takim zakupie. Jak łatwo się domyślić, wiele z tych informacji to przejaskrawione historie handlarzy aut europejskich, którzy za wszelką cenę chcieliby utrzymać swój rynek i nie dopuścić do sytuacji, gdzie marże byłyby dla nich nieopłacalne.


Zespół Gcars


Mateusz

koordynator zamówień / specjalista ds. napraw

Zagorzały miłośnik motoryzacji i wielbiciel podróżowania po zaułkach technicznej strony tematu. Kopalnia wiedzy i ciekawostek na temat niemal każdego modelu i marki auta. Jeśli oprócz dużej ilości koni mechanicznych interesują Cię rozwiązania, które zastosowano w danym aucie – nie znajdziesz lepszej osoby, aby porozmawiać na ten temat. Z pełnym zaangażowaniem udzieli Ci szczegółowych informacji na temat wyposażenia, silnika i wielu, wielu innych kwestii, o których prawdopodobnie nie miałeś pojęcia. Pełen energii i gotowy do działania w każdej chwili.

Do każdego podchodzi indywidualnie i zawsze doradza tak, jakby doradzał samemu sobie. Szczegółowo przedstawi Ci sposób działania i udzieli wyczerpującej odpowiedzi na każde, nawet najtrudniejsze pytanie.